Ook in 2022 nodigt het Oosterbadbestuur haar leden uit om de algemene ledenvergadering bij te wonen.
Dit jaar wordt de vergadering gehouden op donderdagavond 7 april, vanaf 20:00. En eindelijk kunnen we elkaar weer in levenden lijve zien. De locatie is het gezellige The Beach op de Oosteinderweg 247a.
Vanaf 20:00 start het officiële gedeelte.
Na een korte pauze wordt er een gezellige pubkwis gehouden onder het genot van een hapje en drankje.
Voorjaarsschoonmaak!
Nóg een heel belangrijke datum is zaterdag 7 mei a.s. Op die dag zal het zwembad weer onder handen worden genomen door veel vrijwilligers.
Wil en kan jij daarbij zijn? Meld je dan aan bij Dirk Piet (06- 53666346) zodat we die dag gezellig en snel alles voor elkaar krijgen. Uiteraard zorgen wij voor eten en drinken!
Graag tot snel!