Nadat op zaterdag 20 juni Het Oosterbad is schoongemaakt zal de opening op woensdag 1 juli plaatsvinden.

Om 13:00 uur openen de deuren weer van één van de mooiste en oudste natuurzwembaden in Nederland. Voor twee maanden – en juli en augustus schijnen warme maanden te worden – zal het mogelijk zijn om, volgens RIVM-richtlijnen, te zwemmen.

Opening en abonnementen

Aalsmeers burgemeester Gido Oude Kotte zal de opening verrichten. Na de opening is het mogelijk om, voor een aangepast bedrag, een abonnement te kopen aan de kassa. Er wordt eenieder vriendelijk verzocht om met pin te betalen.

Alleen samen krijgen we corona onder controle

We zijn nog niet van het virus af en Het Oosterbad zal dan ook conform de RIVM-maatregelen handelen, ter bescherming van bezoekers en personeel.

Wij verzoeken iedereen die richtlijnen in acht te nemen. Hou deze website in de gaten, net als onze socialemediakanalen (Facebook en Twitter) en aankondigingen in het zwembad zelf.

Bestuur en medewerkers van Het Oosterbad hopen op een geweldige en zonnige periode en verwelkomen u graag in het natuurzuivere water aan de Mr Jac Takkade 1 in Aalsmeer!