Via Nieuw Ondernemend Aalsmeer worden Aalsmeerse ondernemers geattendeerd op de mogelijkheid tot sponsoring van Het Oosterbad.
Aantrekkelijke mogelijkheden geven bedrijven de kans om een van de oudste natuurzwembaden van Nederland te helpen met het voortbestaan, maar ook zichzelf meer zichtbaar te maken.
Ondernemersvereniging Nieuw Ondernemend Aalsmeer (NOA) is een verbindend netwerk van zo’n 300 bedrijven en organisaties.
Maatschappelijke betrokkenheid
Op de website van de vereniging wordt de mogelijkheid geboden om Het Oosterbad te sponsoren. In ruil daarvoor krijgen bedrijven, afhankelijk van het pakket dat zij kiezen, een reclame-uiting ín het natuurzwembad en andere leuke opties.
Daarnaast is het voor een bedrijf een tastbare manier om maatschappelijke betrokkenheid te tonen bij een uniek en waardevol monument in de regio.
Drie soorten sponsorpakketten
Bedrijven die nu instappen profiteren de komende jaren van extra zichtbaarheid via jubileumactiviteiten, lokale media en speciale acties. En die zullen er voldoende zijn: Het Oosterbad viert in 2028 het 100-jarig jubileum!
Een sponsorbrief is aanwezig op de website van NOA en is ook hier te bekijken. Wij kijken uit naar veel aanmeldingen om zodoende het behoud van onze unieke locatie te garanderen!

